Wiadomości
28.12.2016 - dodane przez: Edmund
Została przetłumaczona na język angielski i wydana czwarta edycja książki "Talmud Jmmanuel". Do nabycia w sklepach internetowych FIGU i theyfly.com

09.12.2016 - dodane przez: Edmund
Pojawił się biuletyn nr 95 i biuletyn specjalny nr 102.

11.09.2016 - dodane przez: Edmund
Do pobrania biuletyn nr 94:
http://www.figu.org/ch/verein/periodika/bulletin/2016/nr-94

22.08.2016 - dodane przez: Edmund
101 biuletyn specjalny oraz inne pomniejsze pisma na stronie FIGU.

05.07.2016 - dodane przez: Edmund
Pojawił się setny biuletyn specjalny FIGU.

14.06.2016 - dodane przez: Edmund
- Na stronie FIGU dostępny jest biuletyn specjalny nr 99.

07.06.2016 - dodane przez: Edmund
Nowy biuletyn nr 93.


  Blog: Witajcie w Projekcie "Cicha Rewolucja 2.0".
Napisane przez: Edmund - 08.07.2015, 10:41 - Forum: Blog Edmundo - Brak odpowiedzi
Billy Meier FIGU Cicha Rewolucja Polska

Witajcie!


Zdecydowałem się na reaktywację strony "cicharewolucja". Jednak tym razem nie będzie to serwis reprezentacyjny grupy. Ma to być polskojęzyczny projekt internetowy dla indywidualnych osób interesujących się tematem nauk Billy'ego Meiera, FIGU i Plejaran.

W podstawowym zamyśle centralną częścią projektu będzie forum dyskusyjne z wbudowaną stroną główną (portalem forum). Na forum znajdą się zarówno działy tematyczne bez możliwości zakładania nowych wątków przez użytkowników oraz dedykowany dział na wątki personalne. Poza tym będzie dział indywidualnych blogów. Nieco autonomiczną stroną w stosunku do forum będzie strona wiki, czyli mini-encyklopedia terminów związanych z Nauką Ducha, kontaktami i innymi publikacjami Billy'ego Meiera oraz FIGU.

Prawo prowadzenia własnego bloga oraz edycji wiki będzie przysługiwało specjalnej grupie użytkowników – kontrybutorom. Jeżeli ktoś z was ma chęć bardziej zaangażować się w rozwijanie projektu jako kontrybutor – proszę o zgłoszenie się do mnie. Przydał by się forum dodatkowy moderatorów (lub kilka) oraz być morze drugi administrator. Jakość i szybkość rozwoju projektu będzie w dużym stopniu zależeć od waszego wkładu.

Będę się starał uwzględnić wasze uwagi i propozycje. Ostateczna decyzja jednak należy do mnie, gdyż jako właściciel odpowiadam prawnie za stronę.

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane tematem, w tym także sceptyków. Liczę na owocną współpracę w rozwoju projektu.

Edmundo

Wydrukuj tę wiadomość

 
Cytat
Człowiek jest niosącym ducha, który nie umiera ani nie zasypia w najgłębszym śnie, który notuje wszystkie myśli i poruszenia, który mówi człowiekowi, czy jego myśli są poprawne czy fałszywe, o ile ów nauczył się na to zwracać uwagę.

Der Mensch ist Träger eines Geistes, der nicht stirbt und der auch in tiefstem Schlafe nie schläft, der alle Gedanken und Regungen aufzeichnet, der dem Menschen sagt, ob seine Gedanken richtig oder falsch sind, wenn er darauf zu achten gelernt hat.

Semjase, Kontakt 10-3

Medytacja Pokoju
SALOME

dźwięk:


Ważne strony WWW
FIGU Szwajcaria [DE]
Polska Grupa Sympatyków
Billy'ego Meiera
na Facebooku
[PL]
Era integracji [PL]